Z nuly na sto aneb Food Content Creator Boost

Workshop již proběhl: 09. 07. 2024

Tvoříš obsah na sociální sítě v oblasti food sektoru, ale není to ono? Jsi začínající UGC tvůrce a potřebuješ trochu pomoct? Tak přijď na náš workshop, kde ti ukážeme, jak tvou tvorbu zlepšit!

Praktickým workshopem tě provede Hanka alias @produkcni_na_socials, která má za sebou spolupráce se značkami jakými jsou Babiččina volba, G21 Vitality nebo Menu Gold. Ví, jaké jsou na sítích trendy, jak vhodně nadekorovat fotografii nebo jak připravit produkční plán tak, aby pak naostro vše běželo doslova jako po másle.
/nebo co si na fotkách a videu pohlídat již při produkci.

Nezapomeň si vzít svou techniku, na kterou natáčíš a fotíš, ať už je to mobil nebo zrcadlovka. S technikou ti totiž pomůže Filip Nalevajko, zkušený fotograf a kameraman / reelsmaker. Ukáže ti, jak lépe nastavit tvé pracovní nástroje, co vše dokáže správné světlo a nechá tě nahlédnout pod pokličku jeho post-produkčních prací.

Co se naučíte:

  • Jak připravit produkční plán
  • Příprava set-upu
  • Tipy a triky na set-up
  • Co si na fotografiích/videu pohlídat
  • Jaké fotky následně vybrat?
  • Jakou techniku zvolit, mobil nebo foťák?
  • Postprodukční práce

Lektorka Hana Kuželová alias @produkcni_na_socials je zkušenou social media marketérkou. Pro své klienty tvoří strategie i content, podílí se na kreativě, zajišťuje produkci a pomáhá jim v budování brandu.

Lektor Filip Nalevajko, zkušený fotograf a kameraman/reelsmaker. Expert na videa, interiérové a produktové fotografie dokáže u každého focení nebo natáčení připravit i atraktivní aranžmá, takže jeho fotografie a videa působí přirozeně a zároveň originálně a atraktivně.

BONUS: Účastníci workshopu získají certifikát a drobné dárky, navíc dostanete automaticky 30% slevu na pronájem celého kompletně vybaveného fotostudia Multiverse.

Termín: ÚT 9. 7. 2024
Maximální počet účastníků: 10
Délka: 4 hodiny, začátek v 15:00 hod.
Cena: 3 000 Kč/os.

← Zpět na všechny workshopy