Produkce

Nemáte vlastní tým? Hledáte skutečně dobrého fotografa, akční a spolehlivou produkční nebo přesvědčivé influencery, modely a modelky?

Zajistíme vám je přesně podle vašich požadavků. Zavolejte nám nebo napište, koho potřebujete a o jakou akci se jedná.

Hana Kuželová

Hana Kuželová

Naše produkční Hanka, alias @produkcni_na_socials, se vám nejen v našem Multiverse studiu postará o perfektní výstupy pro vaše sociální sítě. Její specialitou jsou food produkce, ale za svou praxi jí pod rukama prošli klienti z oblasti realit, fintech, outdoorových aktivit nebo automobilového průmyslu. Sleduje za vás trendy, ví, jak fungují sociální sítě nebo kde sehnat kvalitní komparz. Slovíčko „nejde” u ní nehledejte. Bude vašima dalšíma očima i rukama během celého produkčního dne.

Filip Nalevajko

Filip Nalevajko

Expert na realitní videa, interiérové a produktové fotografie a autor uchvacujících snímků a videí přírodních krás. Každé akci, na které se podílí, dává maximum a výsledky to jen potvrzují. U každého focení nebo natáčení dokáže připravit i atraktivní aranžmá, takže jeho fotografie a videa působí přirozeně a zároveň originálně a atraktivně. Jako ambassador značek Tamron, Boya a Jupio se také podílí na workshopech a foto akcích.

Kuba Šindelář

Kuba Šindelář

Z minima dostane maximum díky originálnímu pojetí, skvělým nápadům a perfektnímu provedení – to jsou spolu s charismatem a zaujetím pro práci hlavní přednosti fotografa, videomakera a podcastového tvůrce Kuby Šindeláře. Neživým objektům vdechne život, produktové video natočí tak lákavě, že danou věc prostě musíte mít. Jeho fotografie a videa zaujmou na první i desátý pohled. Je i skvělý lektor, což dokazují jeho online tutorialy nebo workshopy.
Je ambassadorem Tamron a Jupio.

Valentyna Pugachova

Valentyna Pugachova

„Děti jsou pro mě nejupřímnějšími a nejcharizmatičtějšími modely“, vysvětluje fotografka Valentina Pugachova, svou specializaci na dětskou fotografii. Valentyna se narodila v Německu, vyrůstala na Krymu a studovala i pracovala v Kyjevě. Bohaté zkušenosti z 15leté praxe ve filmovém průmyslu promítá do své tvorby. Má za sebou více než 100 reklam, spolupracuje s časopisy, modelingovými agenturami i značkami dětské módy.

Lukáš Grizzly Szwejdar

Lukáš Grizzly Szwejdar

Lukáš fotí už od patnácti let. Inspiraci nachází na vrcholcích hor, v sedle kola i v každodenních okamžicích. V posledních deseti letech se hodně zabývá focením glamour, produktovým focením nebo portrétními a svatebními fotografiemi.
Lukáš vede individuální ateliérové lekce i skupinové workshopy, aktivně se věnuje i výuce street fota nebo sportovního focení přímo v terénu.
Od roku 2021 je ambassadorem Tamron, Boya a Jupio.